portal osiedli, dzielnic i miast

Reda - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » Domy pasywne
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Domy pasywne

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
bloodysnowman 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Lut 11, 2013 10:12
Posty: 5
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 10:36    Temat postu: Domy pasywne

Witam! Uważam, że można by u nas zacząć budować domy pasywne (tzn. takie, które są bezpieczne dla klimatu i środowiska i na których można zaoszczędzić dużo pieniędzy). Teraz są chyba dofinansowania na takie rzeczy, więc można kupić taniej panel solarny np. Co o tym sądzicie?
konsola 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Paź 11, 2015 23:03
Posty: 1
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 23:08    Temat postu: Re: Domy pasywne

Oczywiście!!!

Budowa domów pasywnych jest coraz bardziej popularna i opłacalna.

Jesteśmy biurem architektonicznym KONSOLA.
Budujemy z naszych zdrowych materiałów małe domy z małym ogródkiem oraz budynki mieszkalne:
KONSOLA – TERMOS o prawie zerowym zapotrzebowaniu na energię według stylu architektonicznego i systemu budownictwa mieszkaniowego KONSOLA, w konstrukcji szkieletowej (stalowej lub żelbetowej), bez robót na mokro, o niezbędnej trwałości.

Większość nowych budynków w Austrii, Niemczech, czy Szwajcarii to obiekty o charakterze zeroenergetycznym. Ale ten segment budownictwa zyskuje na popularności również w Polsce.

Dlatego ZAPRASZAMY do kontaktu : 22 247 83 16



KONSOLA1.jpg

KONSOLA1.jpg


a.wikora 
   

Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Pią Lip 21, 2017 23:20
Posty: 26
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 19:08    Temat postu: Re: Domy pasywne

Szczerze mówiąc nie interesowałam się za bardzo tym tematem. Buduję dom jednak jakoś nie zagłębiałam się w temat budowy domów pasywnych. Aktualnie myślę nad zabudową balkonu. Nie wiem jednak na jaką firme się zdecydować. Sporo osób polecało mi tą http://vitrol.gdansk.pl/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty. Słyszeliście o nich?
mmirek 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 23, 2015 12:06
Posty: 342
Skąd: Polska

PostWysłany: Śro Wrz 01, 2021 10:17    Temat postu: Re: Domy pasywne

Warto ułatwiać sobie życie dlatego w nowoczesnym domu powinny znaleźć się różne inteligentne systemy. Jednym z nich są zamki i kłódki na jeden klucz: https://www.systemkluczowy.pl/pl/c/KLODKI-na-jeden-klucz/17 . Moim zdaniem taki system jest bardzo dużym ułatwieniem dla każdego.
kajtek09 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 18, 2018 14:40
Posty: 242
Skąd: gdańsk-przymorze

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 11:35    Temat postu: Re: Domy pasywne

mnie nie stac na dom
frytka35 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 20, 2018 8:40
Posty: 625
Skąd: Warszawa-Mokotów

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 8:59    Temat postu: Re: Domy pasywne

Zawsze możesz kupić mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy, to też bardzo fajna okolica, blisko do popularnych terenów rekreacyjnych ale też bardzo blisko do sklepów czy szkół i przedszkoli
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama