portal osiedli, dzielnic i miast

Reda - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Taki catering dietetyczny?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Taki catering dietetyczny?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
anna325 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Lut 06, 2019 13:41
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 13:24    Temat postu: Taki catering dietetyczny?

Witam bardzo serdecznie.

Poszukuję właśnie jakichś dobrych i sprawdzonych cateringów dietetycznych... Czy polecacie może coś sprawdzonego w tym zakresie tematycznym? Zastanawiam się w tym momencie, czy taki ranking cateringów dietetycznych byłby rozwiązaniem wartym uwagi. Co o tym myślicie?
gisman 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 26, 2019 13:39
Posty: 19
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 13:53    Temat postu: Re: Taki catering dietetyczny?

myślę, że to spoko opcja jeśli ktoś nie ma czasu, bo jeśli jest to tylko z lenistwa to jednak pieniężnie wcale taki katering nie jest opłacalny niż kotowanie samemu w domu. warto również przy okazji diety, odchudzania zadbać o swój umysł wraz z psycholog białystok
Braciak 
   

Stały bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Kwi 23, 2019 13:51
Posty: 70
Skąd: Tczew

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 13:40    Temat postu: Re: Taki catering dietetyczny?

Catering to dość kosztowne menu. Ja wolę sam gotować, choć wiele czasu na to nie mam. Ale się można wprawić i czerpać przyjemność z kuchennych eksperymentówSmile
Kroppp 
   

Bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Wto Paź 22, 2019 20:29
Posty: 43
Skąd: stąd

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 0:40    Temat postu: Re: Taki catering dietetyczny?

Prawdę powiedziawszy ja też lubię gotowaćSmile Nie gotują tłusto , zawsze dużo warzyw i owoców znajduje się w moim menu.
tenorek 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Sie 11, 2019 8:39
Posty: 151
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 4:40    Temat postu: Re: Taki catering dietetyczny?

Kroppp napisał:
Prawdę powiedziawszy ja też lubię gotowaćSmile Nie gotują tłusto , zawsze dużo warzyw i owoców znajduje się w moim menu.


Mam podobnie. Gotowanie sprawia mi dużo przyjemności. Sam kupuję produkty i mam pewność, że wszystko jest zdrowe i świeże. Do pracy zawsze zabieram ciepły i pożywny obiad. Wypróbujcie szybki przepis na zupę krem z pomidorów https://onedaymore.pl/blog/zupa-krem-z-pomidorow/. Pyszna i szybka w przygotowaniu.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama