portal osiedli, dzielnic i miast

Reda - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Verde Clinic - stomatolog Reda
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Verde Clinic - stomatolog Reda

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
figar45 
   

Bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Wto Lis 26, 2019 17:20
Posty: 47
Skąd: Reda

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 16:46    Temat postu: Verde Clinic - stomatolog Reda

Hej hej wszystkim. Moi drodzy czy ktoś już miał okazję leczyć się w nowej klinice stomatologicznej Verde Clinic ? Szukam opinii Smile
nuwkaa 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Wto Lis 26, 2019 17:16
Posty: 65
Skąd: Reda

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 16:58    Temat postu: Re: Verde Clinic - stomatolog Reda

to ten gabinet na Wejherowskiej 71 ? Jeszcze nie byłam ale dowiedziałam się, ze zapisy ruszają w lutym tajże na pewno po 1szym będę dzwonić i się umawiać do doktor Kingi Kołackiej Smile
figar45 
   

Bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Wto Lis 26, 2019 17:20
Posty: 47
Skąd: Reda

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 17:25    Temat postu: Re: Verde Clinic - stomatolog Reda

o dzięki to nie wiedziałem, że dopiero od lutego wydawało mi się, ze już działają. też zadzwonie w takim razie i skoro polecasz tą panią doktor to też się do niej zapisze Smile
nuwkaa 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Wto Lis 26, 2019 17:16
Posty: 65
Skąd: Reda

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 19:41    Temat postu: Re: Verde Clinic - stomatolog Reda

figar45 napisał:
o dzięki to nie wiedziałem, że dopiero od lutego wydawało mi się, ze już działają. też zadzwonie w takim razie i skoro polecasz tą panią doktor to też się do niej zapisze Smile


tak, ja jezdziłam kiedyś do niej do Trójmiasta bo tam wcześniej przyjmowała, teraz już nie będzie trzeba jechac do innego miasta Smile i z tego co wiem to kilku pacjentów już zostało przyjętych ale takie ogólne zapisy dopiero w lutym. ale to już za kilka dni w sumie Smile
figar45 
   

Bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Wto Lis 26, 2019 17:20
Posty: 47
Skąd: Reda

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 14:13    Temat postu: Re: Verde Clinic - stomatolog Reda

nuwkaa napisał:
figar45 napisał:
o dzięki to nie wiedziałem, że dopiero od lutego wydawało mi się, ze już działają. też zadzwonie w takim razie i skoro polecasz tą panią doktor to też się do niej zapisze Smile


tak, ja jezdziłam kiedyś do niej do Trójmiasta bo tam wcześniej przyjmowała, teraz już nie będzie trzeba jechac do innego miasta Smile i z tego co wiem to kilku pacjentów już zostało przyjętych ale takie ogólne zapisy dopiero w lutym. ale to już za kilka dni w sumie Smile


byłem i rzeczywiście nie myliłaś się Smile super bo wygląda na to, że w końcu znalazłem gabinet gdzie będę chodzić bez lęku i strachu Smile
nunka33 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Lut 12, 2021 9:54
Posty: 45
Skąd: Reda

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 10:28    Temat postu: Re: Verde Clinic - stomatolog Reda

no to widzę, ze zbiera się coraz większa ilość zadowolonych pacjentów tego gabinetu Smile też mam jak najlepsze zdanie na temat przyjmujących tu lekarzy. Leczenie jest i skuteczne i przede wszystkim robione bez stresu i bólu.
nuwkaa 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Wto Lis 26, 2019 17:16
Posty: 65
Skąd: Reda

PostWysłany: Nie Maj 30, 2021 18:07    Temat postu: Re: Verde Clinic - stomatolog Reda

ale fajnie, ze tak wiele się nas tu zebrało Smile dla mnie najważniejsze, ze już nie musze nigdzie jeździć ( wcześniej leczyłam się u stomatologa w Gdańsku). teraz wszystko mam na miejscu Smile mnie to jeszcze korcą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama